Introligator w drukarni offsetowej - prace ręczne

info_outline
Wynagrodzenie miesięczne brutto: 2 220,00 zł

Firma: EXPRESS HR SOLUTIONS KATARZYNA JESIONEK

Kategoria: Praca fizyczna

Informacje dodatkowe: Wynagrodzenie może wzrosnąć po okresie próbnym

Praca w wymiarze: Pełny etat

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Data publikacji: 30 paź 2018

Szczegóły oferty

Agencja zatrudnienia EXPRESS HR SOLUTIONS KATARZYNA JESIONEK wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 20266 dla swojego klienta, Grupy FKD do Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko: Introligatora - prace ręczne.

Grupa FKD to nowoczesna drukarnia offsetowa i studio graficzne zajmujące się produkcją materiałów reklamowych, a w szczególności notesów i kalendarzy.

Zakres obowiązków:

– ręczne prace introligatorskie (klejenie, składanie, zbieranie, itp.),
– prace związane z konfekcją kalendarzy,
– pomoc przy obsłudze prostych maszyn introligatorskich.

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej,
– mile widziane wykształcenie poligraficzne,
– rzetelność, dokładność i samodzielność,
– zdolności manualne.

Oferujemy:

- pracę na umowę o dzieło,
- wynagrodzenie na poziomie 12 netto zł/h (tj. ok. 1900 netto/mc),
- po okresie próbnym możliwe stałe zatrudnienie,
- możliwość wykonywania prac chałupniczo,
- korzystne i fleksyjne warunki zatrudnienia,
- szkolenie i wsparcie zespołu współpracowników.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: k.jesionek@expresshrsolutions.pl.
Proszę o dołączanie klauzuli informacyjnej: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych EXPRESS HR SOLUTIONS KATARZYNA JESIONEK dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.''

Więcej informacji pod nr tel 517 242 739 lub k.jesionek@expresshrsolutions.pl