Opieka nad seniorem w Niemczech.

Opieka nad seniorem w Niemczech.

info_outline
Wynagrodzenie miesięczne brutto: 4 800,00 zł

Firma: HELP 24

Kategoria: Inne

Informacje dodatkowe: Wynagrodzenie może wzrosnąć po okresie próbnym

Praca w wymiarze: Pełny etat

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Data publikacji: 10 paź 2017

Szczegóły oferty

HELP 24 Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.


Miejscowość: 04179 Leipzig

Podopieczna, 92 lata, 60 kg, 170 cm

 

Dolegliwości:

- choroba Alzheimera / demencja,

- artroza,

- białaczka,

- nadciśnienie,

- schorzenie krążenia wieńcowego (niewydolność),

- choroba Parkinsona,

- podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim,

- przyjmuje leki,

- ma częściowe problemy ze słuchem oraz z widzeniem,

- nosi okulary,

- korzysta ze specjalistycznego krzesła toaletowego,

- podopieczna porusza się przy pomocy opiekunki,

- korzysta z windy po schodach, rollatora i specjalistycznego łóżka pielęgnacyjnego,

- do podopiecznej przychodzi personel medyczny, który trzy razy dziennie podaje leki i wykonuje czynności pielęgnacyjne,

- podopieczna z reguły przesypia noce (budzi się w nocy sporadycznie – średnio do 3 razy w tygodniu),

- nie stosuje specjalnej diety.


Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym (prostej budowy) w mieście Leipzig. Do sklepu jest około 20 minut. Na miejscu jest dobre połączenie z komunikacją miejską. Podopieczna jest osobą cierpliwą. W wolnym czasie lubi czytać, rozwiązywać krzyżówki i spędzać czas w ogrodzie.

Aktualnie podopieczna była wspierana przez córkę, która jest jednocześnie osobą kontaktową. Klucze do domu ma córka, pielęgniarka oraz wnuk.

Preferowana jest opiekunka z dobrą znajomością języka, chętnie osoba niepaląca. W przypadku osoby palącej, palenie możliwe jest jedynie na zewnątrz. Chętnie pani w średnim wieku, osoba empatyczna i z doświadczeniem w pracy w opiece.

 

 

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- gotowanie,

- robienie zakupów,

- dotrzymywanie towarzystwa.

 

Oferujemy:

- oddzielny pokój,

- oddzielna łazienka i toaleta,

- internet,

- zakup biletów.

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem na stronie: www.help24.info

Wysłanie wiadomości e-mail na adres: j.lewandowska@help24.info   lub kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska 881 777 177

 

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

 

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.